Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rapotické buchtování

 Rapotické buchtování jedna z dalších kulturních akci našich hasičů proběhla dne 30.11.2013 v sokolovně. Za tuto akci děkujeme přízni OÚ Rapotice a pekárně Rášner.

Tuto záležitost jsme pojali spíše ve volném stylu, byla myšlena tak, aby se sousedé a lidé z Rapotic se před Vánoci sešli a poseděli.

Nicméně akce začala od 13 hodiny. Kdy bylo donešeno 12 druhů koláčů i jiných výrobků z mouky. Program byl zpestřen jarmarkem, za který děkujeme paní Endeštraserové a jejímu obchůdku ve Zbýšově. Pro děti byl připraven skákací hrad, malování tváří pod vedením paní Hortové a paní Patočkové. Děti si dále mohli připravit z vlastní tvorby adventní svícínek. Za tuto aktivitu dětí jsme vděčni paní Polehlové a Svobodové.

Od 16 hodiny začali koláčky a buchtičky ubývat a pomalinku mizet a začalo sčítání hlasů od návštěvníků. Na 4. místě skončili Balíkovi na 3. p.Krejčová, 2. p.Chadimová a 1. místo získala p. Polehlová.

Děkujeme tímto všem, kteří se účastnili soutěže i panu starostovi který sám svůj výtvor donesl.

Po ukončení buchtování se poklidil sál a čekalo se na večerní zábavu, kde nás poctila kapela z Přerova s názvem SPOCENÁ UKLÍZEČKA.

Na večerní zábavě se sešlo zhruba 65 000 lidí a celkem vše proběhlo v pořádku. Žádná újma na zdraví se nestala a tak se můžeme těšit na Vánoční svátky.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář